Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Nejsmrtelnější nemoci světa – Marburg, Ebola, FOP a další

Zdravotnictví ušlo za posledních pár desítek let pořádný kus cesty. Přesto existují nemoci, které pořádně děsí nejen lékaře. Mají na svědomí miliony životů.

Udělejte si radost zdravým mlsáním. Jaké vychytávky si zamilujete?

Náš organismus je závislý na jídle. Ať už jste velcí, malí, štíhlí, objemní, zdraví, či nemocní – musíte pravidelně, dostatečně a kvalitně jíst.

Trápí vás bledá pokožka, únava a suché vlasy? Na vině může být nedostatek železa

Bledá pokožka, únava a suché vlasy po zimě asi nikoho nepřekvapí, přičítáme je mrazivým měsícům bez slunečního záření. Na vině ale může být i nedostatek železa.

S přenosným mixérem si uděláte zdravé smoothie i na cestách

Smoothie je jednou z nejlepších možností, jak do sebe dostat porci vitaminů – nejen z ovoce, ale i ze zeleniny! Dobrou zprávou je, že tuto zdravou svačinku si snadno připravíte nejen doma, ale i na cestách. Stačí si pořídit přenosný mix

Problém zvaný oxidační stres: Snížit ho lze cvičením i konzumací vhodných potravin

Pakliže je v našem těle nerovnováha mezi hladinou antioxidantů a produkcí volných radikálů, vzniká oxidační stres. Jak se bránit, aby nedošlo k nabourání fungování našeho organismu?

Jarní bylinky pro krásu i zdraví. Co můžete sbírat právě teď?

Předjaří a brzké jaro je ideální obdobím na sběr bylin, které nám po zimě pomohou detoxikovat organismus, vypořádat se s únavou a dodají tělu spoustu užitečných látek. Vypravte se proto na procházku do přírodní lékárny.

Jaký čaj na nevolnost? Recepty.

Nevolnost se nejčastěji spojuje s těhotenstvím, ale touto potíží trpí nejen těhotné ženy. Jaké jsou příčiny nevolnosti? Je možné se s nimi vyrovnat?

Mám návaly, to už jsem tak stará?

Klimakterium, nebo chcete-li přechod, je období v životě ženy, kdy se z reproduktivní stává nereproduktivní. Dochází k útlumu funkce vaječníků a žena přichází o možnost otěhotnět.

7 zajímavostí o kratomu, které jste možná nevěděli

Popularita kratomu roste a mluví se o něm stále častěji. Spousta zajímavých informací o této látce nám ale může unikat. Víte například, odkud pochází a proč má tak blízko ke kávě? Zde je sedm zajímavostí, které vás nejspíš př

10 tipů, jak se zbavit akné (jednou pro vždy)

A zase to akné. Kolik pupínků budete ještě muset strpět, než vás pleť přestane zlobit a zařadíte se mezi dospělé, kterých se již tento pozůstatek pubertálního věku netýká?

Starší články Starší články