Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jak na bílé zuby přirozeně a bez chemie

Mít krásný úsměv s bílými zuby je přáním asi každého z nás. Ačkoliv dentální hygiena je dnes na vysoké úrovni a nabízí nejrůznější procedury, existují i přírodní způsoby bez chemie, jak dosáhnout zářivě bílých zubů.

Když tělo volá o pomoc. Varovné signály, které nebrat na lehkou váhu

Lidské tělo je dokonalý mechanismus, který moc dobře ví, co chce. Naší povinností je ho poslouchat a v okamžiku, kdy vysílá varovné signály, zbystřit. Tělo nás totiž samo upozorní, pakliže je s ním něco v nepořádku.

Gumové hračky do vody bývají semeništěm plísní a bakterií

Odborníci varují před zdánlivě nevinnými gumovými zvířátky, se kterými si s oblibou hrají při koupání malé děti. To, co se v nich skrývá, jim totiž může způsobit vážné zdravotní problémy.

Co jsou přírodní energetické nápoje?

Přírodní bylinné nápoje vás dokáží povzbudit stejně jako káva, čaj, kola či energetické nápoje. Že nevěříte? Tak vyzkoušejte! Více infa zde.

Nevhodný výběr spodního prádla může negativně ovlivnit vaše zdraví

Kromě toho, jestli zdravě jíme a doplňujeme vitaminy, má na zdraví vliv i spodní prádlo. Nevhodné kalhotky mohou způsobit nejen kožní problémy, ale třeba vaginální mykózu.

Nedostatkem vitamínu D trpí v zimě každý druhý Čech

Vitamín D je velmi zásadní pro funkční imunitní systém. Jeho nedostatek se projevuje nejen častějšími zlomeninami kosti, ale také větší náchylnosti k virovým a bakteriálním onemocněním.

Léčba neplodnosti u mužů ohrožuje sebevědomí pánů tvorstva

Téma mužské neplodnosti je často přehlíženo, přesto se na neúspěchu pokusů o početí dítěte podílejí oba partneři zhruba stejnou měrou. Mužskou plodnost je přitom snazší vyšetřit i léčit.

Ašvaganda, hlavní bylina ajurvédy, účinně harmonizuje tělo i mysl

Nemůžete spát a hladina kortizolu vám stoupá k hodnotám, které zamezují dlouhodobé normální fungování vašeho těla? Kromě řízených relaxací můžete vyzkoušet i některé podpůrné prostředky..

Červená řepa pomůže s detoxikací a zpomalí stárnutí

Červená řepa patří mezi kořenovou zeleninu, kterou snadno a za levné peníze seženete i v zimě. Mnoho lidí ji ale mine, aniž by jí věnovali pozornost. A to je škoda.

Domácí dezinfekce na ruce vás ochrání před nežádoucími viry i bakteriemi

Vysušují vám komerčně dostupné dezinfekční prostředky ruce, ale přesto byste rádi chránili své zdraví před náporem nežádoucích mikroorganismů? Vyrobte si vlastní dezinfekci na míru.

Starší články Starší články