Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Dejte vale snížené imunitě a zimnímu nachlazení. Pozvěte do boje rakytník.

Rakytník řešetlákový se v poslední době stává stále více oblíbeným zdrojem vitamínů a zdraví nejen v zimním období.

Proti svrabu je potřeba začít bojovat včas

Svrab u člověka způsobuje roztoč zákožka svrabová, která se z člověka na člověka přenáší i běžným denním stykem. K úpornému svědění dochází zejména v noci, kdy se nemocný zahřeje a kdy je zároveň parazit nejaktivnější.

Tetanie - nemoc, která by se neměla podceňovat

Nikdy jste o ničem podobném neslyšeli a nakonec zjistíte, že tímto onemocněním trpíte? Rozhodně nejste sami, v posledních letech se počet lidí trpících tetanií značně rozrostl.

Pokud máte zdravotní potíže, vyzkoušejte reflexní terapii plosek nohou

Reflexní terapie plosek nohou má svůj původ v Asii, kde je považována za jednu z nejúčinnějších metod pro znovunabytí zdraví a dobré kondice.

Běhat byste měli ve správné obuvi, která neškodí vašim kloubům

Běh je jedním z nejrozšířenějších sportů na světě. K tomu, abychom ale běhali i ohleduplně ke svému zdraví, potřebujeme vybrat vhodnou běžeckou obuv přizpůsobenou co nejvíce našim nohám.

Jak škodí našemu tělu bílý cukr

Ruku v ruce s rozvojem civilizace se zvyšuje i produkce, a především spotřeba cukru a nápojů a potravin, které jej obsahují. 50 kg spotřebovaného cukru ročně na hlavu je alarmující číslo dvakrát převyšující doporučené dávky.

Kardiostimulátor neznamená nutně snížení kvality života

Kardiostimulátor (angl. pacemaker) se pro léčbu poruch srdečního rytmu používá již od roku 1958, kdy proběhla první implantace tenkrát ještě do otevřené hrudní dutiny.

Jedno jablko denně by se mělo stát pravidlem

Proč? Protože jsou to snadno dostupné plody plné důležitých látek pro naše zdraví a občas mohou zůstávat díky exotickým lákadlům opomíjena.

Kaki a jeho blahodárné účinky na lidský organismus

Pro všechny milovníky sladkých ovocných chutí nabízí toto exotické ovoce bonus v podobě zdraví prospěšných látek a vitamínů.

Péče o mastnou a problematickou pleť plnou akné

Mastná a problematická pleť dokáže pěkně otrávit život. Za pravdu dá této větě každý, kdo se s těmito potížemi potýká.

Starší články Starší články