Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Motodlahu jsem používala na rozhýbání kolene po operaci, říká úspěšná krasobruslařka Anna Dušková

Po operaci kolene je nutná správná rehabilitace, která trvá v řádu několika týdnů. Rehabilitujte efektivně z pohodlí domova tak často, jak budete potřebovat.

Panická ataka vám může od základu změnit život

V různých podobách se s ní setkává každý pátý člověk. Ať již formou sdílení problému s postiženým přítelem či vlastní zkušeností.

Funguje vám správně lymfatický systém? Poradíme vám 3 tipy na jeho rozpohybování

Základem lymfatického systému jsou cévy, jimiž lymfa proudí do všech tělesných orgánů a uzlin, kde se čistí. Jak poznáte zanesenou lymfu?

Mléčné zuby vašich dětí nevyhazujte. V budoucnu jim mohou zachránit život!

Podle vědců se v prvních zubech nalézají zázračné buňky pro léčbu závažných chorob. Jaké je jejich využití v lékařství a proti jakým nemocem mohou bojovat?

Jak se vyvarovat štípancům od komára? Nenoste černou barvu, nepijte pivo a nesportujte!

Proč si komáři vybírají ke svému hodování pouze určitý typ lidí a jaká jsou jejich výběrová kritéria?

Nedostatek spánku nám rozhodně neprospívá

Před několika desítkami let se spalo v průměru o hodinu déle než nyní. A když se nám ty dny, týdny, měsíce a roky načítají, tak nám ty hodiny spánku zkrátka chybí.

Filtrační systémy přinesou do vašeho života jen samé benefity

V posledních několika letech se v běžném životě do popředí prodírají filtrační systémy, které jsou schopny zbavit pitnou vodu i miniaturních částeček a nečistot.

5 jednoduchých kroků pro lepší spánek

Každý druhý člověk má problémy se spánkem. Někomu dělá potíže již samotné usínání, jiný se během noci několikrát probudí, popřípadě ráno nevydrží spát dostatečně dlouho tak, aby nebyl brzy opět unavený.

Jak ochladit v horkých letních dnech děti, zvířecí miláčky i sebe?

Pobyt venku začíná být náročný již ve dnech, kdy teploty překročí třicítku. Jestliže se vyšplhají ještě výše, je téměř nemožné fungovat jako při běžných teplotách.

Jaké nákazy nás mohou v létě překvapit v našem jídle? Na co si dát pozor?

Letní čas sebou nepřináší jen příjemné chvíle u vody, s přáteli a s rodinou. Častokrát se stane, že si vlivem konzumace nevhodných potravin dokážeme pěkně zavařit.

Starší články Starší články