Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

5 nejmenších států, o kterých jste možná ani neslyšeli – říká vám něco Tuvalu, Seborga nebo Molossia?

Na světě je více než 200 zemí. Jsou státy, o kterých jste s největší pravděpodobností dosud ani nevěděli. Mají velmi malou rozlohu a některé obývá jen pár lidí. Které to jsou?

Jak vybrat pobyt u moře s malými dětmi

Chystáte se k moři s malými dětmi a hledáte vhodné ubytování? Vybrat takové, aby vyhovovalo rodinám s těmi nejmenšími, nemusí být snadné.

Itálie, Francie a Španělsko – Tři evropské destinace, kde si rozhodně pochutnáte

Vychutnejte si o dovolené nejen krásné počasí a moře, ale také výtečné jídlo. Zaměřili jsme se na tři snadno dostupné evropské státy, které jsou oblíbené a vyhledávané pro své výtečné gastronomické zážitky.

Temná a děsivá tajemství našich hradů – Trosky, Houska, Pernštejn i další hrady s podivnými úkazy

Naše země se pyšní mnoha historickými památkami. Jsou ovšem památky, které umí nahnat hrůzu, strach a pocit, že tam něco není v pořádku. Jsou hrady, kde by se vám přespání skutečně nevyplatilo.

Jaký mohou recenze ovlivnit výběr dovolené a proč máme tendence psát pouze záporné recenze?

Hledáte vhodné ubytování pro dovolenou a kromě fotek daného ubytovacího zařízení prohlížíte desítky recenzí, které jsou k dispozici. Recenze nás ale často odradí.

Plánujete motocyklový výlet do Španělska? Začněte s Motogbox

Jižní země jsou na dovolené na motorce nejlepší volbou. Zažijete tam výhledy na krajinu, která u nás není obvyklá, a hlavně máte velkou šanci na dobré počasí. Jedním z častých cílů je třeba Španělsko.

Ciudad Perdida aneb Ztracené město: Nejzáhadnější místo na světě láká zájemce o archeologii, historii i duchovno

Slyšeli jste o Ztraceném městě? Kde se toto nejzáhadnější místo nachází? Jak a proč se tam vydat? Pro koho je tato výprava vhodná?

Léto ve znamení cestování: Tipy, jak přežít dlouhý let

Čas dovolených vybízí za poznáním. Avšak dlouhý let může být doslova noční můrou. Jak přečkat hodiny v letadle v rámci možností bez újmy?

Ideální letní dovolená pro celou rodinu? To jsou Vysoké Tatry!

Milujete aktivní životní styl a snažíte se tuto hodnotu předat i svým dětem? V tom případě zapomeňte na klasické válení se u pláže a raději si užijte dovolenou plnou výletů. Stačí vám přitom popojet o kousek vedle do Vysokých Tat

Branišovský les i Velhartický hřbitov – poznejte jedny z nejděsivějších míst u nás

Máte rádi záhady a legendy? Chcete navštívit místa, ze kterých mrazí? Přinášíme tipy pro milovníky záhad i ty, kteří chtějí zažít zvláštní strach a mrazení na vlastní kůži.

Starší články Starší články