Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Americký monopol v mobilních telefonech končí

Jak si poradí čínský gigant Huawei bez amerického hardwaru a softwaru ve svých chytrých telefonech se dozvíme během několika dní.

Letadla Boeing 737 kvůli koronaviru možná úplně skončí

Už je to více, než rok, kdy došlo k opakované tragédii letounu Boeing 737. Od té doby letadla nesmí do vzduchu, dokud neprojdou opětovnou certifikací. Tento problém se ukazuje jako minoritní, pokud jej srovnáme s účinky Koronaviru na výrob

Jak vést eshop? Poradí specialisté

V době, kdy se stále větší množství zboží prodává přes internetové obchody, není radno tuto možnost podceňovat, pakliže podnikáte. Abyste však v oblasti online prodeje byli úspěšní, je třeba vědět, jak na to. Informace se dají z

V čem se liší zobrazovací technologie QLED a OLED

Přemýšlíte o pořízení inteligentního televizoru s rozlišením 4K a možností připojení k internetu nebo ovládání smartphonem a nejste schopni se rozhodnout, do které technologie investovat?

Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!

Nemáte s nimi žádné zkušenosti? V tomto článku jsme pro vás shrnuli výhody a nevýhody jednotlivých počítačů podle původu.

Kondenzační kotle jsou stále populárnější, šetří totiž peníze za plyn

Přemýšlíte, jak ještě snížit své výdaje na vytápění? Nebo už jste přistoupili k radikálním opatřením a zakazujete ostatním členům rodiny doma větrat a zvyšovat teplotu na termostatu?

Není Qi jako Qi aneb pojďme si dobít baterky. Zn.: bezdrátově

Na první pohled to vypadá jednoduše, až zázračně. Položíte svůj telefon i s pouzdrem na magickou dobíjecí podložku a on se během několika minut až hodiny dobije. Celý proces má však několik ale.

Pražské metro je jedinečné – páté nejvýkonnější v Evropě

Naše hlavní město je ve srovnání s evropskými metropolemi celkem malé, rozhodně se nedá říci, že by patřilo k největším. Ale pod jeho povrchem obsluhuje přepravu lidí velmi dobře vymyšlené metro, které si nezadá téměř s žádnou

Největší české dopravní letadlo nakonec přece jenom bude létat

Mnozí slyšeli o letadle Let 410 Turbolet, československém stroji, který se dodnes vyrábí v Kunovicích. Ale ke konci osmdesátých let tu byl projekt většího letadla, který se do sériové produkce nedostal. To by se teď mělo změnit.

Který způsob vytápění je před nadcházející zimou nejvýhodnější

Ti, kteří bydlí v moderní novostavbě, dávají obvykle přednost elektřině. Ta se vyplatí zejména v dobře zateplených budovách, které mají minimální tepelné ztráty. Ve starších zděných stavbách přichází ke slovu plyn.

Starší články Starší články