Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Země zachytila zprávu ze vzdálenosti 16 tisíc kilometrů

Kolonizace planety Mars je jedním z největších vědeckých témat poslední doby. A díky experimentu Deep Space Optical Communications (DSOC) jsme k tomuto cíli zase o kousek blíž.

Jak vybrat antivirový program pro mobil i jiná zařízení

Do digitálního světa se přesouvá stále více dat, osobních údajů a toků peněz, proto se toto prostředí stává pro hackery stále zajímavější a kybernetická hrozba je tím stále větší a větší.

Samoobslužné prodejny - začněte si na ně zvykat, brzy budou standardem

Už jste slyšeli o prodejnách, které nepotřebují obsluhu? Nejde o výmysl ze sci-fi filmu ale o realitu, která se objevuje už i v českých obchodech.

Virtuální vs. dedikované servery: hlavní rozdíly a jak vybrat ten správný

S rostoucími požadavky na výkon, bezpečnost a flexibilitu se mnoho podniků obrací ke dvěma populárním řešením hostingu – virtuálním serverům a dedikovaným serverům.

Dokonalá péče o vaše interiérové dveře aneb proč o ně pečovat

Dveře jsou podstatnou součástí interiéru, a proto je jejich pravidelná údržba důležitá. Každý z nás preferuje jiný typ interiérových dveří. Někomu se líbí klasické dřevěné, někdo dává přednost těm proskleným.

Krbové vložky přináší do interiéru příjemné teplo

Krbová vložka má ve srovnání s tradičním krbem hned několik předností, ale pouze v případě, že je nainstalována správně.

Jak si vytvoříte dokonalou kávu v domácích podmínkách?

Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje na celém světě. Hlavním důvodem jsou její povzbuzující účinky, díky nimž zvládáme lépe pracovat, studovat, sportovat, a dokonce se i bavit.

Digitální fotoaparát: Je to kamarád sociálních sítí?

Sociálním sítím vládnou selfies a snímky zachycené na chytrý telefon. Aby ne, mobil mají všichni po ruce a stihnou tak rychle a pohodlně zaznamenat jedinečné chvíle i nečekané momentky.

Vánoční akce: Fotovoltaika s baterií zdarma

V současné době je kladen důraz na udržitelnost životního prostředí, takže mnohé domácnosti hledají účinný a ekologický zdroj energií.

K čemu slouží magnetický separátor a kdo je největší výrobce v ČR?

Magnetický separátor, tajemný hrdina v průmyslu, jehož význam neustále, a to z dobrého důvodu.

Starší články Starší články