Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jaké vybrat hračky pro štěně?

Ještě před tím, než si domů přivezete svoje vysněné štěňátko, byste se měli na jeho příchod připravit. Samozřejmostí je pelíšek, štěněčí granule a hlavně hračky, které malého neposedu zabaví. Ovšem nic se nemá přehánět.

Rada bezpečnosti OSN je zastaralá, chybí v ní největší demokracie světa

Rada bezpečnosti OSN je významným orgánem, který má za úkol udržovat mezinárodní mír a bezpečnost. Nicméně současná podoba rady je už zastaralá a neodpovídá aktuální situaci.

Plastová víčka s poutkem lezou většině lidí na nervy

Některé nápojové společnosti již delší dobu prodávají nápoje v pet lahvích, které mají neodnímatelné víčko, tedy víčko s poutkem. Od července ho musí mít všechny plastové lahve. Nařízení EU odůvodněné ekologickým aspektem l

Způsoby sebevraždy se u mužů a žen liší

V životě každého z nás se někdy najde situace, že jsme psychicky a mnohdy i fyzicky na dně svých sil. V tu chvíli se nám začnou honit v hlavě myšlenky typu já už nemůžu, ať už to skončí, lepší tady nebýt a podobně.

4 tipy na posílení imunity našich dětí – vitamínová bomba, čerstvý vzduch, dostatek ovoce a kopec zábavy

Pokud jste rodiči a máte doma děti ve školním nebo školkovém věku, jistě dobře víte, že v zimě jsou nemoci téměř na denním pořádku.

Umíte číst budoucnost z kávové sedliny? Potěší květiny, srdce či kruh, pozor však na kříže či hole

Čtení budoucnosti a osudu z kávové sedliny neboli lógru je známé po staletí. V dnešní době už se na vše díváme reálněji a k podobným praktikám se moc neuchylujeme. Není to však škoda?

Nápoje, které zahřejí: Jak si doma připravit punč, zimní čaj či horkou čokoládu s chilli papričkou

Jak si zpříjemnit zimní období? Jak se zahřát a vychutnat si lahodný nápoj? Zkuste domácí zimní čaj, punč či neodolatelnou pikantní horkou čokoládu.

Jak pečovat o packy psa v zimě: Namazat před procházkou a oplachovat jen vlažnou vodou

Psa je třeba venčit za každého počasí a v každém ročním období. Zvýšenou péči potřebují packy psa v zimě. Proč zásadně mazat před procházkou? A proč vždy po procházce opláchnout vlažnou vodou?

Naše IQ a velikost zorniček spolu může souviset

Je možné, aby velikost zorniček souvisela s inteligencí? Některé studie naznačují, že ano. Zorničky se nám totiž mění v závislosti na tom, co vidíme, co cítíme a na co myslíme.

Zázrak zvaný bramborová šťáva: Zlepšuje náladu, zpomaluje stárnutí a hojí afty i žaludeční vředy

Plodina chudých, která dokáže doslova zázraky. Šťáva z brambor pomůže při zánětu žaludku, zlepší náladu i zpomalí stárnutí. Jaký další přínos má na naše zdraví?

Starší články Starší články