Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Pouze 12 lidí dokázalo překonat hodnotu IQ Alberta Einsteina, mezi nimi nedávno také 11letá dívka

Prohlásíme-li o někom, že je chytrý jako Einstein, máme na mysli, že se jedná o osobu s nadprůměrnou inteligencí. Brzy by se však mohlo toto přirovnání změnit. Mladičké dívce z Íránu bylo totiž naměřeno IQ s hodnotou 162.

Piloxing, spojení elegance a boxu, je cestou k vysněné postavě

Slyšeli jste o piloxingu? Jestli ne, pojďte se s námi podívat, co vám toto inovativní cvičení, které vzniklo spojením pilates a boxu, může nabídnout.

Rychlá obnova kondice po porodu nemusí být jen nedostižným snem

Většina žen zvyklých před těhotenstvím na intenzivní pohyb se jen těžko smiřuje s omezeními nastávajících 9 měsíců. O to více se poté těší na období po porodu, kdy bude moci opět začít sportovat.

Oslavte se svým mazlíčkem Mezinárodní den zvířat

Milujete zvířátka a vůbec jste nevěděli, že 4. října slaví svůj velký svátek? Ano, Mezinárodní den zvířat existuje a traduje se již několik desítek let.

Nejšílenější diety, které lidé dobrovolně drží

Především ženy jsou kvůli postavě schopny udělat cokoliv. Dokonce podstupují i drastické diety, které na první pohled vypadají nepochopitelně až bláznivě. Jaké to jsou?

Ani v karanténě nemusíte omezovat své pohybové aktivity. Cvičit se dá i doma v obýváku

Zaskočila vás nucená karanténa, která vám nejen překazila pracovní plány, ale také se pokouší o podporu atrofie vašich svalů? Nevěště hlavu. Cvičit se dá i doma.

Vyzkoušejte virtuální běh a podpořte zvířata v zoo

Běháte rádi, nebo byste rádi začali, ale chybí vám motivace? Milujete zvířata a rádi byste přispěli na jejich krmivo a péči v zoologických zahradách? A už jste někdy slyšeli pojem virtuální běh?

Asijský fenomén minimalistického bydlení. Jak se žije na 4 m²?

Dokážete si představit žít ve stísněné místnosti, kde se sotva otočíte? Pro některé obyvatele Jižní Koreje jde o realitu všedního dne!

Knihy, které vás dostanou k prvnímu milionu a pak ještě dál

Chcete mít na bankovním kontě svůj první milion? Nechcete se dívat na ceny a ptát se, jestli si danou věc můžete dovolit, nebo ne? Je načase investovat svůj čas do čtení knih, které vás k prvnímu milionu dostanou.

Co se stává s dětmi, když tráví čas jen doma a nikoli venku

Dnešní děti tráví jen málo času venku se svými vrstevníky. Je to velká škoda, protože to razantně ovlivňuje jejich vývoj, a to bohužel negativně.

Starší články Starší články