Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Tyto zkrášlovací a relaxační procedury podstoupí jen málokdo. Zkusily byste je?

Rituály, které mají pomoci tělu relaxovat nebo ho nějakým způsobem vylepšit, lidé podstupují odnepaměti. Některé z nich jsou ovšem natolik bizarní, že je podstupují jen ti nejodvážnější.

Trend v líčení 2024: Zpátky jsou modré stíny a oční linky

V tomto roce se v oblasti líčení očí vrací modrá barva. Tento docela odvážný a současně osvěžující trend vám poskytne nekonečné možnosti, jak zvýraznit vaše oči. Podívejme se proto na některé způsoby, jak modré líčení nosit.

Nepostradatelný kousek do zimy: 5 způsobů, jak nosit rolák a být trendy

Kousek, který je nepostradatelný v každém šatníku. S přibývajícím věkem ho oceníte nejen pro pohodlí a teplo, jenž poskytuje. Přinášíme tipy, jak nosit rolák pokaždé trochu jinak.

3 trendy kabelek, které budou tuto sezónu k dostání všude

Chcete-li váš letošní outfit vyšperkovat do posledního malého detailu, bude to chtít do něj přidat i trendy dámskou kabelku. Jestliže si nevíte rady a netušíte, co zrovna frčí, nevadí. My vám to na následujících řádcích rádi proz

Umění stylingu – jak vytvořit nezapomenutelný outfit?

Chcete-li být trendy, bude to chtít do vašich letošních outfitů přidat několik módních oděvů i doplňků. Zapomínat bychom neměli ani na stylové boty. Pokud nejste zrovna módní guru, nevadí.

Užijte si svůj vysněný maturitní večer s šaty z půjčovny

Během maturitního večera si každá dívka přeje zazářit a působit neodolatelně v těch nejkrásnějších maturitních šatech. Ne vždy je však nutné investovat do drahých šatů, které nakonec skončí uklizené ve skříni. Skvělým řeš

Víceúčelový švestkový olej: Oslní marcipánovou vůní a je vhodný na obličej i vlasy

Švestky jsou známé coby ovoce bohaté na vitamíny i vlákninu. Chutné jsou čerstvé i sušené. Olej z nich je jedničkou mezi všemi opěvovanými oleji. Oslní vůní a samotným účinkem.

Koupili jste si nedávno zahradu? Pak se neobejdete bez nové chatky

Splnili jste si konečně svůj letitý sen a koupili jste si vlastní kousek přírody? V tom případě si ho musíte nejdříve uzpůsobit podle svého vkusu.

Přirozené stříbro ve vlasech je moderní

Věkem se mění barva vlasů. Přirozená ztráta pigmentu vlasů, takzvaného melaninu, způsobuje proklínané šediny. Chlapům šediny vyloženě sluší, ženy se proti nim snaží bojovat. Ne všechny. Některé ženy nosí šediny s grácií.

Co si pořídit domů, abyste měli pohodovou zimu?

Zima je pro většinu z nás náročným obdobím. A všichni se těšíme, aby již skončila. Naštěstí existuje několik způsobů, jak si tento čas v roce můžete vždy zpříjemnit.

Starší články Starší články