Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Srovnání úvěrů a pojištění OKfin.cz prošlo velkým redesignem

Po pěti letech existence prošel web www.okfin.cz velkým redesignem, nezměnil se však pouze grafický vzhled, přibyly také nové funkce a došlo k tematickému rozšíření portálu. Co všechno je nyní nové?

Jak ušetřit pár korun na provozu vaší domácnosti? Nenechte se zbytečně připravovat o peníze

Dělá vám každoroční nárůst vašich běžných výdajů za domácnost hlubší a hlubší vrásky na čele? Lámete si hlavu, kde by se dalo ušetřit a nic vás již nenapadá?

Jak vybrat kvalitní paddleboard? Rozhodující je délka, šířka a materiál

Poohlížíte se po paddleboardu? Podívejte se na to, jak vybrat vhodné a stabilní prkno, na kterém si skvěle zajezdíte v Čechách a třeba i v zahraničí.

Nová zelená úsporám dává opět zelenou všem stavebníkům

V letošním roce lze na rekonstrukci své nemovitosti využít několik státních dotací. Kromě Modré úsporám známější pod jménem Dešťovka se nabízí možnost získat finance na zateplení a rekonstrukci vašeho bydlení.

Jak prodloužit koupací sezónu?

Milují vaše děti cachtání v bazénu? Dopřejte jim ho o několik měsíců déle a přidejte se k nim. Jak na to?

Pořiďte pro svůj tým nové hokejové dresy

Příprava na novou sezónu je v plném proudu, konkurence nespí, a tak je třeba také vyrazit na led.

Pořídili jste si konečně vysněný bazén? Jak o něj pečovat aby koupání v něm bylo vždy požitkem?

V průběhu léta je bazén v každé rodině jednou z nejvyužívanějších součástí zahrady. Voda v něm je však bohužel pravidelně znečišťována právě jeho častým používáním.

Jak na hypotéku v roce 2019? Matějova hypotéka pomůže!

V oblasti hypoték došlo v letošním roce k výrazným změnám. Poté, co ČNB zavedla novou regulaci, je pro řadu žadatelů obtížné zorientovat se v nových podmínkách. Pro řadu z nás je proto náročné najít výhodnou hypotéku.

Sníte o dokonalém životě bez práce a stresu? Možná by to nebylo to pravé ořechové

Kdo z nás se někdy před odchodem ráno do práce nezasnil, jaké by to bylo, kdyby do práce nemusel, a přesto měl postaráno o živobytí?

Jaké faktory ovlivňují cenu nemovitosti?

Jestliže vlastníte nemovitost, pro kterou aktuálně nemáte využití, nejspíše zvažujete její prodej. Jednou z klíčových věcí je nastavit její cenu správně.

Starší články Starší články