Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Vyzkoušejte sex mimo postel a zažijete opět uragán

Prvotní zamilovanost a elektrizující vášeň se může mezi partnery vytratit. V ložnici se pak při milostném aktu odvíjí stále stejný scénář. Jak tomu předejít a jak vrátit vášeň do vztahu? Zapomeňte na chvíli na ložnici.

Sociální sítě jako postupný ničitel vztahů

Bez sociálních sítí si už jen těžko můžeme představit život. Udržují nás v kontaktu s přáteli a příbuznými, dávají nám šanci sdílet zážitky a pocity… A v neposlední řadě nás mohou stát vztah.

Pravidla polyamorie – jak může fungovat vztah tří a více lidí?

Polyamorie je životní styl, kdy osoba žije v několika milostných vztazích zároveň, a to se souhlasem všech zúčastněných. V poslední době si získává na oblibě jako protipól k monogamním vztahům. Vyžaduje ale striktní pravidla.

Přitahují se protiklady? Ano, ale pro dlouhodobý vztah to nestačí

Skutečně se protiklady přitahují? Obecně se předpokládá, že tomu tak je. V praxi se ale může ukázat, že i když se protikladný člověk zprvu jeví jako ideální partner, z dlouhodobého hlediska můžeme velmi narazit.

I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo aneb na velikosti (ne)záleží

Dle statistik a celosvětově shromážděných dat je v České republice průměrná délka penisu patnáct centimetrů. Pro někoho hodně, pro někoho málo, ale vzhledem k celosvětovému průměru si nestojí naši muži nikterak špatně.

Hlasitě, nebo potichu? Každý si sex vychutnává po svém

Hlasité sténání, povzbuzování partnera, sprostá slovíčka nebo jen tiché vrnění a kousání se do rtu. Ať už tak nebo tak, na prožitku ze sexu, tak jak ho máte rádi vy osobně, se nic nemění.

Jak poznat nevěru? Detektiv odhalil svoje tipy – zaměřte se na jeho chování a nepodceňujte vlastní intuici

Nevěra dokáže vztahem pořádně otřást. Jenže jak ji poznat? Podle soukromého detektiva to není nic složitého – všichni nevěrníci se chovají v určitých ohledech stejně.

Jak je to s mikronevěrou aneb kde jsou hranice virtuálního flirtu

Dnešní doba k tomu doslova vybízí. Chatování, flirtování a posílání různých smajlíků je více než lákavé. Zdá se zábavné a nikterak nebezpečné. Nebo je tomu naopak? Jak je to s mikronevěrou?

Porozumění, tolerance a komunikace – základní tři pilíře vztahu

Jak vám to klape ve vztahu? Odpovědi mohou být různé. Otázkou je, na kolik dokážeme na tento dotaz odpovědět skutečně pravdivě. Mnoho párů, kterým třeba závidíte, jak jim to klape, je na pokraji rozchodu.

Jak zaujmout na online seznamce ty správné lidi? Buďte konkrétní a použijte humor

Máte pocit, že na online seznamkách vás neoslovují ti správní lidé? Možná, že nebude problém ve vás, ale ve vašem profilu, kterým se prezentujete. V tomto článku se proto dozvíte tipy, jak si vylepšit svůj seznamovací profil.

Starší články Starší články