Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Shutterstock

VyVolení: Pergnerová způsobila rozruch

VyVolené včera čekalo další nemilé překvapení. Kromě toho, že si do Duelu vybírala soupeře Ivana, dozvěděli se soutěžící, že do Duelu půjdou opět tři.

Od samého začátku měla Ivana jasno, věděla přesně, koho si chce s sebou do Duelu vzít a svého „favorita“ se držela. Občas ale přemýšlela nad tím, jaké důvody má uvést, chtěla si nechat poradit od své kamarádky Marcely, které tři věci nesnáší na Radimovi.

To ji ale vyčetl Milan, který se do Ivany pustil se slovy, že není samostatná, a že se neumí sama rozhodnout. Ivana to holt neměla jednoduché, ale nakonec to zvládla a zelený šátek Radimovi s radostí nasadila.

Zbabělec Radim?
Šok přišel v momentě, kdy Tereza oznámila, že do Duelu půjdou opět tři. Radim se měl odebrat do Zpovědnice a přemýšlet, koho si vezme. Asi nikoho nepřekvapilo, že se vrátil s rozhodnutím vzít si Marcelu.

„Opět nezklamal a vybral si holku,“ procedila mezi zuby Marcela, když ji Radim uvazoval šátek. Měla pravdu, Radim nikdy nebyl odvážlivec, který by si do Duelu vyzval jako soupeře nějakého muže.

Jak zmanipulovat Dominika...
Co dál se událo ve vile? René nemohla přenést přes srdce, že ji Marcela nemá ráda a „útočí“ na ni. Proto se také rozhodla s Radimem, že dají Dominikovi lekci, aby René uměl před Marcelou bránit. Ten se ale s Marcelou kamarádí od začátku a nechce se vměšovat do vzájemných problémů.

Bohužel ale Radim a René byli pevně rozhodnuti mu ji znechutit a tak Dominikovi nacpali do hlavy takové bludy, až přiznal, že mu Marcela začíná trochu vadit. „Domino, Marcelu musíme buď deptat nebo ignorovat,“ rozhodla René a nakonec dodala, že všichni ostatní jsou "vygumovaní dementi".

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 107