Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Chodník / foto: shutterstock

Mladík zkusil znásilnit chodník!?

Jistý britský teenager poněkud přebral, přesněji – vypil půl flašky vodky, přestože bral prášky na předpis. Takhle posílen pak zkoušel nemožné, mít sex s chodníkem...

Šokovaní řidiči v britském Selkirku nestačili zírat, když míjeli svíjejícího se Stevena Marshalla, který si užíval na chodníku chvíli sám se sebou a chvíli s chladivou dlažbou. Osmnáctiletý klučina pobuřoval okolí dostatečně dlouho na to, aby ho sebrala policie.

 

Poměrně bizarní zábavě přihlíželi konsternovaní řidiči i chodci. A Steven bude v městečku pro příště nejspíše chodit kanálem. Mezi jeho „diváky“ totiž nechyběl ani chlapík, který vyplašeně pozoroval počínání šíleného mládence, aby v něm později poznal sousedovic kluka.

 

Když se seběhl dostatečně početný dav, našel se konečně někdo, kdo ho z chodníku sebral a odvedl raději domů. Policie později zjistila, že mladík se posílil vodkou, pro jistotu vypil rovnou polovinu láhve. To ho spolu s léky na artritidou doslova odrovnalo.

 
Není jediný

Prokurátor Graham Fraser pak u soudu řekl, že Marshall byl viděn, jak s „kalhotami u kolen, ve vzporu ležmo simuloval pohlavní styk“. A dodal: „Tento politovánihodný incident byl výsledkem alkoholu a zdravotních problémů.“

 

Mladíkův obhájce Mark Harrower k činu doplnil: „Užívá sedm typů nejrůznějších léků a to ho zmohlo.“ My bychom spíše dodali, to ho dostalo na kolena. Marshall své obscénnosti na veřejnosti přiznal a na pět let byl soudem zařazen do registru sexuálních delikventů.

 

„Lituji toho, vážně moc,“ řekl deníku The Sun mladík. „Byl jsem v depresi a příliš mnoho jsem vypil,“ zakončil na svou omluvu. List ale upozornil, že to není jediný případ tohoto druhu, v roce 1993 skončil zvrhlík Karl Watkins na osmnáct měsíců za mřížemi, když si to opakovaně rozdával s chodníkem ve městě Redditch.

Co byste dělali, kdybyste něco takového viděli?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 420