Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Reklamní kampaň / foto: Vulva Original

Test: Vůně vagíny. Funguje?

Nedávno jste si mohli přečíst o netradičním parfému, díky němuž je každá žena neodolatelná. Jmenuje se Vulva Original a jde o vůni ženských genitálií. V našem testu chceme vyzkoušet, zda je parfém skutečně tak účinný.

magazin.cz
Kouzlo celého parfému je ukryto ve směsi přírodních aromat, která kopírují vůni vagíny. Stačí prý jen malé množství, které se aplikuje na místa, jimiž proudí krev, a muži jsou údajně ihned lapeni. Kapka koncentrované a velmi intenzivní vůně v nich má okamžitě vyvolat erotické fantazie a touhu zmocnit se navoněné ženy.

 

Rozhodli jsme se to vyzkoušet. Povedlo se nám navíc vybrat dokonalou testerku. Je jí spolupracovnice redakce Magazínu Renata. „Ráda to vyzkouším, mám totiž teď na mušce jeden zajímavý objekt, který stále odolává. Je to fakt oříšek a pokud by mi tahle vůně pomohla, nebudu proti,“ souhlasila s testováním Renata.


Test vůně proběhne v následujícím týdnu, ten příští přineseme jeho výsledky. Ale již nyní můžete tipovat. Funguje to? Nefunguje?

Funguje nebo nefunguje?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 597