Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Jak nalíčit oči, aby vynikla barva vaší duhovky?

Zvolíte-li oční stíny v barvě vaší duhovky, líčení bude vypadat dobře, slušivě, určitě jím nic nezkazíte, ale budete působit nevýrazně.

Urban jungle styl přináší džungli do chaosu velkoměsta

Frustruje-li vás šeď velkoměsta, vneste do svého života trochu zeleně díky stylu bydlení nazvanému urban jungle, jehož cílem je přinést trochu exotické zeleně do našich panelákových domovů a vydlážděných ulic.

6 receptů na domácí peeling: který vyzkoušíte?

Proč utrácet za drahý peeling, když si stejně tak skvělý můžete vyrobit sami doma? Šetřete peníze i životní prostředí a vyzkoušejte některý z receptů na domácí peeling, který si určitě zamilujete. A vaše tělo jakbysmet!

Holení nohou je v létě povinnost. Neděláte to ale špatně?

Holení (nejen) nohou je u žen v horkých měsících nepsaným pravidlem. Krásně hladké nohy přece chceme ukazovat v sukních, šatech nebo kraťáskách.

Chůze na vysoké noze, aneb i na podpatcích můžete kráčet pohodlně!

Podpatky k nám ženám neodmyslitelně patří. Botky na vysokých jehlách zvyšují naše sebevědomí, nižším ženám přidávají pár vytoužených centimetrů k dobru a naší chůzi dodávají onu houpavost, za kterou se nejeden muž otočí.

Toužíte po zdravé a krásné pleti?

Potom se o ni musíte s láskou starat, nic není zadarmo. Čistota, výživa a ochrana, to jsou tři kroky, které si vaše pleť žádá denně.

V hlavní roli sukně – jak a s čím je nosit

Sukně mají své kouzlo a ženám prostě sluší. Bohužel je ale moc často neoblékají, což je chyba.

Sháníte kvalitní sluneční brýle?

Prakticky všichni, kteří tráví léto venku a nesnesou slunce v očích, si pořizují sluneční brýle. Avšak výběr slunečních brýlí je často podceňován a mnozí se spokojí pouze s těmi z velkoobchodu za pár korun.

Trendy v líčení velí přirozenost

Ať je léto, nebo zima, z módy nikdy nevyjde přirozený vzhled. V poslední době ovšem více než kdy jindy. Kosmetické firmy se předhánějí v tom, která přinese více odstínů tzv. nude.

Provoňte letošní léto novou květinovou vůní!

Jakou vůni si představíte, když se řekne léto? Omamnou vůni tulipánů, něžné pivoňky, nebo snad sladce voňavé hyacinty?

Novější články Starší články Starší články