Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

10 IKONICKÝCH MÓDNÍCH BOT, KTERÉ LIDÉ MILOVALI, NENÁVIDĚLI A HLAVNĚ NOSILI

V módním a obuvnickém světě se trendy neustále mění. I přesto se však najdou modely, které se staly doslova ikonami. Vzpomenete si alespoň na jedny boty, které se zapsaly do historie natolik, že je najdete na nohách žen a mužů dodnes?

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Jak je mít krásné?

Někdy však může být obtížné, se k nádherným, zdravým vlasům dopracovat. Jak o ně správně pečovat, aby nás opravdu zdobily?

Bublinky pro vaši krásu: proč si omývat obličej perlivou vodou?

Každá žena by chtěla mít dokonalou pleť bez jediné chybičky. Určitě byste ani vy nepohrdly perfektní pletí.

Koušete si nehty? Budete překvapeni, co tento zlozvyk vypovídá o vaší osobnosti!

Nepěkný zlozvyk odborně nazvaný onychofagie je v naší společnosti poměrně rozšířen. Jací jsou však lidé, kteří si pravidelně a leckdy i s chutí ohlodávají své nehty?

Jaké spodní prádlo nosit v létě

Léto patří mezi nejnáročnější roční období. Abyste si ulehčili letní oblékání a předešli parnu, je vhodné oblékat se chytře a myslet nejen na vzhled oblečení a spodního prádla, ale hlavně také na kvalitu materiálů.

Záchrana vaší manikúry? Gel lak umí zázraky!

V dnešní uspěchané době se těžko hledá čas na kosmetiku, kadeřníka nebo manikúru. Přesto chce většina žen vypadat stále atraktivně, svěže a upraveně.

Staňte se královnou léta. Těchto 5 barev musíte znát!

Chcete být po následující letní měsíce IN a stylová? Pak by se ve vašem šatníku, botníku, doplňcích, na nehtech a v líčení měly objevit tyto barvy. Čtěte dál!

Jak nalíčit oči, aby vynikla barva vaší duhovky?

Zvolíte-li oční stíny v barvě vaší duhovky, líčení bude vypadat dobře, slušivě, určitě jím nic nezkazíte, ale budete působit nevýrazně.

Urban jungle styl přináší džungli do chaosu velkoměsta

Frustruje-li vás šeď velkoměsta, vneste do svého života trochu zeleně díky stylu bydlení nazvanému urban jungle, jehož cílem je přinést trochu exotické zeleně do našich panelákových domovů a vydlážděných ulic.

6 receptů na domácí peeling: který vyzkoušíte?

Proč utrácet za drahý peeling, když si stejně tak skvělý můžete vyrobit sami doma? Šetřete peníze i životní prostředí a vyzkoušejte některý z receptů na domácí peeling, který si určitě zamilujete. A vaše tělo jakbysmet!

Novější články Starší články Starší články